MEHTER HİZMETLERİMİZ

Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama ( Mehteran Organizasyon )

Mehter Takımı Kiralama Hizmeti mehteran.com tarafından 17 yıldır profesyonel ve kaliteli bir şekilde kusursuz olarak yapılmaktadır. Mehteran sizleri çaldığı marşlar ile tarihin derinliklerinde barış, sevgi, kardeşlik duygularını taşıyan dosta güven, düşmana korku yaşatan muhteşem bir atmosfer içinde heyecan dolu aklınızdan hiç çıkmayacak görsel ve işitsel showları ile büyüleyecektir.Mehter takımı organizasyonu Düğün, Açılış, Sünnet Düğünü, Temel Atma Töreni, Gelin Alma, Sünnet Düğünü, Turist Karşılama, Konferans, Fener Alayı, İstanbul'un Fethi, Belediye Etkinlikleri, Kurumsal Organizasyonlar, Uluslararası organizasyon, Dini organizasyonlar, TV Reklam Çekimleri, Dizi Çekimleri, Film çekimleri, Klip Çekimleri başta olmak üzere tüm etkinlik, organizasyon ve programlarınızda 6 kişi ile başlayarak 60 90 kişilik mehter takımı grupları ile hizmet vermektedir. Yapacağınız mehter kiralama organizasyonu ile etkinliklerinizi anlamlı, ihtişamlı yaparak Osmanlı'nın bize bıraktığı mirası yaşatmaya destek vermiş olacak aynı zamanda akıllardan çıkmayacak bir organizasyon yapmış olacaksınız.

mehter takımı kiralama  

Mehter Kiralama

Mehter kiralama hizmetinde ekibimiz önceden yapacağımız görüşme ile tarih, saat, mekan bilgisi verildikten sonra programınızın içeriğine göre oluşturulacak mehter ekibi planlanan tarihte organizasyonun yapılacağı mekanda etkinlik saatinden 30 dakika önce hazır olur. Program bilgisi ve organizasyon planlaması yapılırken, mehter kiralama planlaması yönetimi yapan uzman yöneticilerimizden destek alarak organizasyonunuza en uygun mehter ekibini seçebilirsiniz. Mehter ekibi sizlerin karşısına çıkmadan önce prova yaparak çalacağı marşları ve sunacağı konsepti hazırlayarak hazır bir şekilde programınıza iştirak eder. Mehteran.com 17 yıldır Türkiye'nn çeşitli illerine, İstanbul'un tüm ilçelerine, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde mehter konserleri kiralama yaparak hizmet vermiş kendini ispatlamıştır. 

Kurumsal Organizasyonlar için Mehter Takımı Kiralama

Kurumsal Firma Açılışları, Belediye Etkinlikleri, Vakıf dernek programları, Tv Dizi Reklam Film çekimleri, Katılım sayısı yüksek organizasyonlar, Uluslararası organizasyonlar için mehter kiralaması yapmak isteyen kişi ya da kurumlar bilmelidirler ki bu tür etkinliklerde seçeceğiniz mehter takımı çok önemli olacaktır. Etkinliğinizin içerisinde kalite ve müzik yapısı ile hem görsel hemde işitsel olarak sizlere hizmet verecek mehter ekibi gerek kostümü gerekse kullandığı ekipmanlar ile kulaklardan önce gözleri doyuran bir ekip olmalıdır. Mehteran.com tepeden tırnağa kendi üretimi olan her detayın düşünülerek tasarlanan ve ayakkabısından kavuğuna kadar özel olarak hazırlanmış mehter kıyafetleleri ile Türkiye'de sadece mehteran.com mehter ekibinin giydiği özel kostümler ile etkinliğinizde gözlere hitap edecektir. Etkinliklerinizde sahne alacak mehter takımı içerisinde yer alan müzisyenler ve görevliler profesyonel olmalıdır. Etkinliğinize davet edeceğiniz mehter takımı en az 20 kişiden oluşmalı, her mehter sazıından minimum ikişer adet yer almalıdır. Böylece göze ve kulağa hitap edecek bir mehter takımı oluşturulmuş olacaktır. Tavsiyemiz 3 kat mehter ile bu tür organizasyonlarınızı gerçekleştirmeniz yönündedir. 3 kat mehter takımı 32 kişiden oluşur. Her enstrümanından üçer adet görev alır. Oldukça etkili ve kalabalık olduğundan büyüleyici bir atmosfer yaratarakk sizlere % 100 gerçek mehteran duyguları yaşatır.

İşyeri Açılışı için Mehter Takımı Kiralama

İşyerinizi açarken mehter takımı kiralama ile onurlandırmak istiyorsanız yapmanız gereken bizimle 0532 171 71 69 numaralı telefondan iletişime geçerek randevunuzu alarak açılış tarih, saat, mekan bilgisi vererek organizasyonunuzda kullanacağınız mehter ekibini seçerek mehter takımı organizasyonunu tarafımızdan planlayarak diğer işlerinize yönelip güzelce hizmeti beklemek olacaktır. Açılışı mehter takımı ile yapacak firmalar her zaman ilgi çekecek anlamlı bir organizasyon ile hayırlı uğurlu bir şekilde dükkanını açmış olacaktır. Açılış organizasyonlarında kullanılacak mehter takımı en az 15 kişilik olmalıdır. Açılış yapılacak mekanın ses sistemi olması çoşkuyu ve ilgiyi daha çok arttıracaktır. Nitekim mehter takımımız içerisinde yer alan Cevgen (okuyucu) müzik adamları tarafından eşsiz eserler seslendirilecektir. İş yeri açılışlarında yürüyüş yapılacak ise kesinlikle ekip seçimi dikkatli yapılmalıdır. Dükkan açılışı için mehter takımı kiralama yöneticimiz size gerekli bilgiyi verecek, planlamanızı en iyi şekilde yapacaktır.

Mehter Kiralama

Sünnet Düğünü için Mehter Takımı Kiralama

Sünnet düğünü her evlat için önemli ve hayatı boyunca bir kez yaşayacağı ve ömür boyu konuşulacak bir değerimizdir. Aile bu günde çocuğunu en iyi şekilde değerlerini öğretmek bilinçlendiremek ile görevlidir. Mehteran Osmanlı'nın bize bıraktığı büyük bir mirastır ve sünnet  çocuğu padişahlar gibi giydirilir hazırlanır bu mutlu gününde sevdikleri ile birlikte mutluluk içinde geçirmeyi yeğler. Mehter takımımız ile yapacağınız sünnet düğünü mehter kiralama hizmetinde profesyonel bir ekip ile çalışağınızı bilmenizi isteriz. Sünnet düğününde kullanılacak mehter takımı sayısı en az 6 kişi olabilir, tavsiyemiz 12 kişi ve üzeri sayılarda mehter ekibi kullanmanız yönündedir. 

Sünnet Tahtı ve Yeniçeriler ile Sünnet Düğününde Mehter Takımı Kiralama

Sünnet tahtı ; sünnet çocuğunun taşındığı Osmanlı motifleri ile hazırlanmış, padişahları taşıyan tahtlardan esinlenerek üretlimiş dört adet yeniçeri kostümlü asker tarafından taşınan sünnet düğünlerinin vazgeçilmez ürünüdür. Sünnet tahı ve yeniçeri ekibi ile sünnet çocuğu taşınırken mehter takımı canlı mehter marşları çalarak yürüyüş yaparken davetliler selamlanır ve sünnet çocuğu padişahlar gibi sünnet merasimindeki yerini alarak unutamayacağı bu özel gününün başlangıcını yapar. Sünnet tahı yeniçeriler, mehter takımı konseptini organizasyon yöneticimiz ile planlayarak düğününüzde çoşkulu ve anlamlı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Yeniçeri Mehter Kiralama

Gelin Alma Mehter Takımı Kiralama

Gelin Alma Organizasyonları için mehter takımı kiralama hizmeti mehteran.com bünyesinde profesyonel bir  şekilde verilmektedir. Damat bey istediği takdirde onun içinde hazırladığımız Osmanlı kostümleri arasından seçerek bu mutlu gününde gözle görülür bir heyecan yaşayabilir. Mehter takımı gelin hanımın evinin yakın bir mesafesinde hazırlanır ve damat bey konvoyu ile birlikte gelin hanımın evinin önüne doğru mehter marşı çalarak yürüyüşle çoşkulu ve görkemli bir şekilde varılır. Damat bey ve ailesi gelin almaya çıktığı esnada mehter takımı marşlarını okur. Akabinde mehter gelin hanımın çıkışı ve uğurlanışında önceden planlanan eseleri seslendirerek sizleri uğurlar. İstenirse ekip düğün organizasyonunun yapılacağı salona da gelebilir. Gelin alma mehter takımı kiralama hizmeti alacak kişiler minimum 10 kişilik bir ekip seçmelidir, tavsiyemi 20 kişilik çoşkulu bir mehter takımı ile gelin alma yapmanız yönündedir.

Yürüyüş için Mehter Takımı Kiralama

Önemli günlerde yapılan yürüyüşler için mehter takımı kiralama hizmeti yapmak istiyorsanız mehteran.com olarak profesyonel mehter ekibimiz ile sizlerin kutlu yürüyüşlerinde yanınızda olmaktan gurur duyduğumuzu buradan bildiriyoruz. Yürüyüş için mehter takımı minimum 25 kişi olmalıdır. Yürüyüş yapılacağı için her mehter sazından üçer adet olmalıdır. Mehter takımı canlı marşlar çalan müzisyenler tarafından icra edildiği için hem yürüyüp hemde saz çalmak zahmetli bir iştir bu sebepten ötürü yürüyüşlerinizde davet edeceğiniz mehter takımı kalabalık bir ekip olmalıdır. Tavsiyemiz 30 kişilik bir ekip ile bu organizasyonunuzu gerçekleştirmeniz yönündedir. Fener alayı, Uluslararası festivaller, Düğün, Sünnet Düğünü, Gelin Alma, Belediye etkinlikleri, Kurumsal organizasyon ve etkinlikler için ses getirmesini istiyorsanız organizasyon planlaması yapacak yöneticimiz ile görüşerek iyi bir hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Mehter Takımı Kiralama

İstanbul Mehter Takımı Kiralama organizasyonlarınız için aradığınız mehter ekibi için karar vermekte zorluk çekiyor ilk kez böyle bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız. İstanbul mehter organizasyonu yöneticimiz ile görüşerek yapacağınız organizasyonun içerisinnde mehter takımı konser hizmeti planlamasını yaparak mehter takımı kiralama konusunu aklınızdan çıkartıp diğer yapmanız gereken işlere hazırlanmanız daha etkili olacaktır. Çünkü mehteran.com istanbul mehter kiralama hizmeti alanlar için herşeyi düşünmektedir. İstanbul'un tüm ilçelerinde bugüne kadar sayısız kiralama hizmeti vermiş bulunmaktayız. Bu sebeple sizin bizi davet edeceğiniz semte hatta mekana bile önceden gelip konser vermiş olabiliriz, bu yüzden işimizi en iyi şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Çünkü profesyonelliğimiz kalitemizin göstergesidir. İstanbul mehter kiralamak için yapacağınız tek işlem bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Mehteran.Com 0532 171 71 69

Türkiye'nin en kapsamlı Mehter Takımı Kiralama Organizasyonu.

Diğer Hizmetlerimiz

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Ekibi Kiralama

Mehter Takımı Enstrümanları ve Müzik Aletleri

Mehter Takımı Kostümleri

Mehter Takımı Eğitimi

MEHTER TAKIMI KİRALAMA

Mehteran.Com "Mehter Adına Herşey" Sloganı ile gerçek ve % 100 profesyonel kaliteli olarak mehter takımı enstrümanları ve mehter kıyafetleri satış ve kiralama hizmetini profesyonel olarak uzman ekibi ile her yaşa göre mehter takımı için yapıyor. Oluşturacağınız gruplar için mehter hocaları ile en iyi şekilde mehter takımı eğitimi veriyor. Sizlere mehter alanında tüm konularda uzmanlık alanı ve çalışmaları ile hizmet vermekten gurur duyuyor. Türkiye'nin en iyi mehter takımı olarak her yaşa her gruba her şehir ve her ilçeye uzman mehteran ekipleri ile hizmet veriyor.

MEHTER TAKIMI