MEHTER HİZMETLERİMİZ

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Ekibi Kiralama

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Ekibi Kiralama

Sünnet tahtı ve Yeniçeri ekibi mehteran.com bünyesinde profesyonel bir ekip ile birlikte sünnet düğünleri başta olmak üzere bütün sünnet merasimlerinizde sizlerin hizmetinde. Sünnet tahtı çeşitlerimiz oldukça fazladır. Renk ve model seçenekleri ile beğendiğiniz sünnet tahtı modelini seçerek hizmet alabilirsiniz. Yeniçeri ekiplerimiz 4 kişiden oluşmakta olup Osmanlı kıyafetleri giyerek sünnet tahtını taşırlar. Sünnet tahtı taşıyan yeniçeri askerleri kostümleri tarafımızdan tasarlanarak üretilmektedir. Sünnet tahtı ve yeniçeri ekibi personelimiz gerçek mehter takımında sancaktarlık ve tuğzenlik yapan işini bilen profesyonel çalışan gerçek mehter takımı kişileridir.

Sünnet Tahtı Kiralama

Sünnet tahtı kiralama organizasyonu tarafımızdan profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Sünnet düğününüzün tarihi belli olduktan sonra  bizimle iletişime geçerek istediğiniz konsepti bize bildirerek gerekli gördüğünüz takdirde sünnet organizasyonu planlama yöneticimiz ile görüşerek sünnet tahtı kiralama organizasyonunuzu planlayabilirsiniz. İlk olarak bize bildirmeniz gereken hususlar, sünnet düğünü organizasyonunun gerçekleşeceği adres ve mekan bilgisi, sünnet düğünü tarihi ve saat bilgisi bizimle paylaşıldıktan sonra, mehter takımı organizasyon yöneticimiz tarafından, sizin sünnet organizasyonu için belirttiğiniz tarihin müsaitliği alındıktan sonra ücret bilgisi paylaşılır ve onay verdiğiniz andan itibaren tarih sizin için ayrılır. Ayrılan tarih sadece sizin organizasyonunuz için planlanır gösteri yapacak sünnet tahtı ve yeniçeri ekibimiz o gün sadece sizin programınıza katılır. Sünnet tahtı ve yeniçeriler eşliğinde sünnet çocuğu düğün yapılacak mekanda mehter marşı eşliğinde taşınarak davetlileri selamlayarak sahne alır.

Sünnet Tahtı Yeniçeri Ekibi ile Mehter Takımı Kiralama

Sünnet tahtı ve yeniçeri ekibi kiralama hizmetinin yanında bizim kendi bünyemizde faaliyet gösteren kaliteli ve profesyonel mehter takımı ekibimiz ile ortak bir çalışma yapılarak sünnet düğünlerinizin anlamı ve önemi daha da artacak şekilde unutulmayacak bir hale gelir. Dilediğiniz mehter ekibi seçimini yaptıktan sonra sünnet tahtı modellerinden istediğinizi seçerek kararınızı verebilir akabinde yeniçeriler sünnet tahtı ile sünnet çocuğunu taşırken mehter takımı canlı performans ile mehter marşlarını çalarak sünnet tahtı ile birlikte mehter "alay yürüyüşü" ile yürüyerek sünnet organizasyonunu en iyi bir şekilde yapar ve uzman kadrosu ile düşmana korku salan mehter marşlarımız ile mekanda herkesin dikkatini çekecek şekilde gümbür gümbür çoşku ve şevk ile Sünnet çocuğunun sahne alışı ve sünnet düğünün unutulmaz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. 

Mehterli Sünnet Düğünü

Mehter Takımı ile Sünnet Düğünü Organizasyonunda gerçek bir mehter takımı kiralayacağınızı unutmamanızı alacağınız hizmetin Türkiye'nin en iyi mehter takımı arasında yer alan profesyonel mehter ekibi ile gerçekleşeceğini sizleri 1071 Malazgirt Zaferinden başlayarak, 1453 İstanbul'un fethi ile devam ederken kulaklarınızda, yüreğinizde Osmanlı'nın bize bıraktığı şanlı ordumuzun zaferlerinde düşmana korku salan mehter takımı marşları çalarken sizde biricik oğlunuzun Yeniçeri kostümlü askerler tarafından taşınarak sahneye canlı çalan mehteran eşliğinde alınmasını davetelilerinizin heyecanlı bir şekilde bunu izlemesini seyrederken mehterli sünnet düğünü organizasyonunuzu profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekten onur duyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Ekibi Kiralama

 

Mehter Takımı Sünnet Tahtı ve Yeniçeriler

Sünnet Düğünü yapacak aileler ve kurumlar için 6 kişiden başlayarak 60-80 kişilik gruplara kadar çıkabilen mehter takımı ile Şanlı tarihimizi yaşatıyor ve sizlere unutulmaz bir mehteran marşları dinletisi sunuyoruz. Programınıza göre mehter takımı gruplarımızdan seçeceğiniz profesyonel ekibimiz ile sizlerin düğün organizasyonlarınızda şüphesiz unutulmayacak bir gösteri sunuyoruz. Mehter takımı girişte sünnet düğününe gelen davetlilerinizi karşılayarak giriş selamlamasını yapar. Akabinde Sünnet tahtı ve yeniçeriler sünnet çocuğunu sünnet tahtına oturtarak nasıl bir organizasyon yapacağı konusunda bilgi verir, aile ya da organizasyon yönetimini yapan kişiler ile istişareye geçerek organizasyon mehter takımı ekibimizin mehterbaşı tarafından planlandıktan sonra istediğiniz mehter marşı eşliğinde sünnet tahı ve mehter takımı davetlilerinizi selamlarken alkışlar, gözyaşları, gurur verici duygular yaşatarak sünnet çocuğu ile sahne alır. Sahnede yerini alan sünnet tahtı ve yeniçeri grubu ile mehter takımı sünnet çocuğu ve ailesi ile birlikte bir düzen ve uyum içerisinde konser vermeye başlar. Davetlileriniz sizin bu mutlu gününüzde göreceği görsel ve işitsel show üzerine hayatları boyunca unutamayacağı belki ilk kez yaşadıkları duyguları onları tarihin derinliklerindeki yolculuğa çıkaracaktır. Mehterbaşı son bir mehter eserini çalmadan önce sünnet çocuğunu sahnedeki yönetim alanına çağırarak mehterbaşı görevini onun yapmasına yardımcı olur ve bir ya da bir kaç mehter marşının sahnelenmesinde sünnet çocuğu tarafından yönetilen mehter takımı konserini vererek unutulmayan bir gösteri yapar.

 

İstanbul Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Ekibi Mehter Takımı Organizasyonu

İstanbul sünnet tahtı kiralama ve istanbul mehter takımı organizasyonları bizim kendi merkezimizin de İstanbul'da olması münasebeti ile hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul ilçeleri arasından adres ve mekan bilgisi vereceğiniz, arnavutköy, avcılar, aksaray, bağcılar, başakşehir, bakırköy, bahçelievler, şirinevler, esenyurt, küçükçekmece, gaziosmanpaşa, bayrampaşa, halkalı, beykent, büyükçekmece, silivri, eyüp, beyoğlu, taksim, şişli, nişantaşı, sarıyer, ortaköy, beşiktaş, zeytinburnu, samatya, eminönü, silivri, mecidiyeköy, bebek, etiler, sultangazi, beykoz, ümraniye, kadıköy, üsküdar, ataşehir, sancaktepe, çekmeköy, şile, kartal, pendik, maltepe ve istanbul tüm ilçelerine bugüne kadar yaptığımız konserler ve sünnet tahtı kiralama organizasyonları ile istanbul sünnet tahtı kiralama ve istanbul mehter takımı kiralama organizasyonlarınızı kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.

Sünnet tahtı ile sünnet düğünü organizasyonu mehteran.com 

Sünnet tahtı bir sünnet çocuğunu taşımaktadır eğer programda iki sünnet çocuğu var yada daha fazla var ise ikinci bir sünnet tahtı ve yeniçeri ekibi getirilmelidir. Sünnet tahtı ve yeniçeri ekibi kiralama yaptığınızda bizim mehter takımı kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. 

Sünnet düğünü 1 kere yapılır fakat ömür boyu konuşulur. Bunu sakın unutmayın "bir gün yapılacak zaten" "bir kere giyecek" zaten gibi cümlelerden kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Gerçekleştirilen sünnet düğününüz, sünnet  tahtı ve yeniçeri ekibinin yanına güzel kalabalık bir mehter takımı ile adeta Osmanlı'nın görsel azametine dönecek olup, davetlilerinizin ve sizin ömür boyu aklınızdan çıkmayacak bir sünnet merasimi olacaktır.

 Sünnet tahtı yeniçeri ekibi kiralama  ve Mehter takımı organizasyonlarını birleştirmek ve bu ikisini tek bir yerden satın alarak hizmet görmek istityorsanız bizimle iletişime geçerek bu hizmetleri direk birinci elden alarak faydalanabilirsiniz. Aracı kurum yada kişiler ile görüşmez, uğraşmaz hem maddi hemde manevi olarak kar edebilirsiniz.

 

 

Diğer Hizmetlerimiz

Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Enstrümanları ve Müzik Aletleri

Mehter Takımı Kostümleri

Mehter Takımı Eğitimi

MEHTER TAKIMI KİRALAMA

Mehteran.Com "Mehter Adına Herşey" Sloganı ile gerçek ve % 100 profesyonel kaliteli olarak mehter takımı enstrümanları ve mehter kıyafetleri satış ve kiralama hizmetini profesyonel olarak uzman ekibi ile her yaşa göre mehter takımı için yapıyor. Oluşturacağınız gruplar için mehter hocaları ile en iyi şekilde mehter takımı eğitimi veriyor. Sizlere mehter alanında tüm konularda uzmanlık alanı ve çalışmaları ile hizmet vermekten gurur duyuyor. Türkiye'nin en iyi mehter takımı olarak her yaşa her gruba her şehir ve her ilçeye uzman mehteran ekipleri ile hizmet veriyor.

MEHTER TAKIMI